Diagnostykai elektryka


Nasza firma zajmuje się diagnostyką systemów komputerowych znajdujących się w samochodach nowszej generacji. Diagnostyka komputerowa układów elektronicznych polega na odczytaniu kodów usterek i parametrów pracy ze sterownika badanego układu. Może to być układ sterowania silnikiem, Airbag czy ABS.

Bez diagnozy komputerowej nie ma możliwości naprawy nowoczesnych samochodów. Jeśli zapaliła się kontrolka np. ABS lub CHECK należy wykonać diagnozę komputerową, aby szybko ustalić, co jest przyczyną awarii. Pracujemy na najnowszym komputerze diagnostycznym TEXA . Gwarantujemy szybką i profesjonalną diagnozę systemów elektronicznych w większości samochodów osobowych, ciężarowych, naczep(przyczep) i autokarów

W ramach serwisu diagnostyki i elektryki oferujemy:
- pełna diagnostyka komputerowa elektroniki samochodowej

wymiana elektroniki samochodowej odpowiedzialnej za:
- silniki benzynowe i silniki diesel
- automatyczne skrzynie biegów
- układy ABS i ASR
- poduszki powietrzne
- sterowniki (komputery)
- kasowanie wskazań przeglądów serwisowych (Inspection Service)
- naprawa instalacji elektrycznej
wymianę żarówek bezpieczników itp.

  • Posiadamy sprzęt gwarantujący profesjonalną i szybką diagnozę.

    Dzięki czemu sprawnie zdiagnozujemy Państwa problem. Jeśli "pali się" kontrolka np. ABS lub CHECK należy wykonać diagnozę komputerową, aby ustalić co jest przyczyną awarii.

  • Coś stuka? Coś puka? A może zauwazyłaś coś niepokojącego?

    Pozwól nam zaopiekować się Twoim samochodem. Przyjedź z rozpiską usterek lub opisem problemu, a reszte zrobimy My. Posiadamy idealne zaplecze do najcięższych prac mechanicznych.

  • Nie zapominaj o obowiązkowym przeglądzie pojazdu!

    Z reguły przeglądy są wyznaczane na czas wymiany oleju: co 10 tys. do 15 tys. km. Zależy to również od poziomu technologicznego zaawansowania samochodu. Im lepsze technicznie auto, tym dłuższe są okresy między przeglądami.