MobilnySerwis


W czasach, w których serwis, usługa i terminowość odgrywają tak dużą rolę, nieodzowne jest zapewnianie klientom szybkiej dostępnej i nieskomplikowanej pomocy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaną klienta oferujemy pełen zakres usług serwisowych w miejscu awarii.

Posiadamy samochód z pełnym wyposażeniem warsztatowym takim jak:

- meble warsztatowe wraz z kompletnym wyposażeniem narzędzi,
- agregat prądotwórczy trójfazowy o mocy 8kw,
- sprężarkę powietrza o dużej wydajności,
- migotam,
- komputer diagnostyczny,
- imadło,
- szlifierkę,
- kluczę pneumatyczne,
- niezależne ogrzewanie i nagrzewnice.Auto posiada instalację pneumatyczną, olejową, smarową, sprężonego powietrza. Wszelkie czynności serwisowe mogą być realizowane w terenie bez żadnych ograniczeń. Mamy pełną świadomość że pojazd, maszyna budowlana który ulegnie awarii, nie mogąc dalej kontynuować swojego zadania, przynoszą wielkie straty, tak więc podejście nasze jest profesjonalne i natychmiastowe.

Mobilny Serwis to rozwiązanie pozwalające na w pełni profesjonalną obsługę firm transportowych budowlanych, osiągnięcie dużych oszczędności przez firmy przy zwiększeniu mobilności pojazdów oraz komfortu współpracy z grupą Serwisem Tir Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

pdf_ikona
Pobierz zlecenie moblinego serwisu  • Posiadamy sprzęt gwarantujący profesjonalną i szybką diagnozę.

    Dzięki czemu sprawnie zdiagnozujemy Państwa problem. Jeśli "pali się" kontrolka np. ABS lub CHECK należy wykonać diagnozę komputerową, aby ustalić co jest przyczyną awarii.

  • Coś stuka? Coś puka? A może zauwazyłaś coś niepokojącego?

    Pozwól nam zaopiekować się Twoim samochodem. Przyjedź z rozpiską usterek lub opisem problemu, a reszte zrobimy My. Posiadamy idealne zaplecze do najcięższych prac mechanicznych.

  • Nie zapominaj o obowiązkowym przeglądzie pojazdu!

    Z reguły przeglądy są wyznaczane na czas wymiany oleju: co 10 tys. do 15 tys. km. Zależy to również od poziomu technologicznego zaawansowania samochodu. Im lepsze technicznie auto, tym dłuższe są okresy między przeglądami.