Windyhydrauliczne


Winda załadowcza jest urządzeniem dźwigowym podlegającym dozorowi Urzędu Dozoru Technicznego. Kompletna dokumentacja wraz z regularnymi przeglądami konserwacyjnymi dadzą pewność, że urządzenie jest sprawne i bezpieczne dla obsługującego i otoczenia.

NASZA OFERTA TO:

- przygotowanie urządzeń do rejestracji i przeglądów przez Urząd Dozoru Technicznego,
- przygotowanie dokumentacji dla UDT i udział w badaniach odbiorczych,
- prowadzenie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń technicznych,
- prowadzenie dzienników konserwacji,
- konserwacja, remonty bieżące i kapitalne, naprawy mechaniczne i elektryczne,Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze warsztatowe i nieograniczony dostęp do części zamiennych, co umożliwia nam szybkie i skuteczne usuwanie awarii. Jesteśmy również w posiadaniu mobilnego serwisu z zabudową warsztatową wraz z niezbędnym wyposażeniem tak, więc dojedziemy także do każdej awarii windy załadowczej na drodze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy pomocą.

  • Posiadamy sprzęt gwarantujący profesjonalną i szybką diagnozę.

    Dzięki czemu sprawnie zdiagnozujemy Państwa problem. Jeśli "pali się" kontrolka np. ABS lub CHECK należy wykonać diagnozę komputerową, aby ustalić co jest przyczyną awarii.

  • Coś stuka? Coś puka? A może zauwazyłaś coś niepokojącego?

    Pozwól nam zaopiekować się Twoim samochodem. Przyjedź z rozpiską usterek lub opisem problemu, a reszte zrobimy My. Posiadamy idealne zaplecze do najcięższych prac mechanicznych.

  • Nie zapominaj o obowiązkowym przeglądzie pojazdu!

    Z reguły przeglądy są wyznaczane na czas wymiany oleju: co 10 tys. do 15 tys. km. Zależy to również od poziomu technologicznego zaawansowania samochodu. Im lepsze technicznie auto, tym dłuższe są okresy między przeglądami.